شرایط گارانتی و بازگرداندن کالا

هر کالا با توجه به برند و شرکت گارانتی دهنده دارای گارانتی متفاوتی بین سلامت فیزیکی تا گارانتی مادام العمر می باشد.
 
جهت شفاف بودن توافق بین خریدار و فروشنده توصیه میکنیم موارد زیر را به دقت مطالعه بفرمایید.
 
الف ) با توجه به قانون تجارت الکترونیک مبنی بر 7 روز ضمانت بازگشت کالا و همچنین مشکلات پیش بینی نشده ای یا توقعات از کالا که ممکن است بعد از خرید از طرف خریدار ایجاد شود  به اطلاع می رساند این رویه شامل تمامی کالاهای این سایت (یعنی شما می توانید هر نوع کالایی را طبق شرایط زیر عودت داده و وجه آنرا کامل دریافت نماییدبه جز موارد بند الف خواهد شد:
 
الف 1 ) کالاهای که دارای پک پلومپ شرکتی مانند محصولات فیلیپس، محصولات متین،A4tech ،awei، D-link _TP-Link و ...  و یا کالاهایی که دارای برچسب گارانتی شرکت گارانتی دهنده باشند(در کل محصولاتی که بعد از باز شدن پک آن امکان مجددا پک شدن به صورت روز اول را نداشته باشد ) هستند شامل رویه بازگردان کالا در 7 روز نمی باشند و می توان از گارانتی محصول استفاده نمود.
 
الف 2 ) البته اگر کالای در این گروه خریداری شده باشد و کالا به هر علت در 7 روز ذکر شده صحیح کار نکند با کالای جایگزین و نو تعویض خواهد شد. لازم به ذکر است که کالای دارای دفتر گارانتی فقط توسط دفاتر گارانتی خود تعویض یا تعمیر خواهد شد.
 
الف 3 ) اگر مشتری از خرید خود به هر علت پیشمان شده باشد می تواند کالا را تا 7 روز کاری پس از دریافت از پست مرجوع نموده و مبلغ خود کالا (بدون احتساب هزینه ارسال) را دریافت نماید. لازم به ذکر است استفاده از این بند در صورتی مجاز است که کالا مانند روز تحویل سالم و کامل بوده و بسته بندی آن باز نشده باشد.
الف 4 ) مشتری محق است که اگر کالایی را به هر نحو برعکس توضیحات ذکر شده در سایت تحویل گرفت آنرا ظرف مدت حداکثر 7 روز از تاریخ تحویل کالا مرجوع نموده و کل هزینه ی پرداختی ائم از هزینه خود کالا و هزینه رفت و برگشت را دریافت نماید.
 
ب ) اگر کالا حین حمل و نقل دچار آسیب شده باشد جبران خسارت به عهده شرکت حمل کالا است و در صورتی که شرکت حمل کننده (پست، باربری و ...) به این واحد (بازار آنلاین) اعلام جبران خسارت را نماید، بازارآنلاین موظف به پرداخت کل وجه و یا ارسال رایگان کالای جدید جایگزین خواهد شد.
 
ج ) مدت زمان و کالاهای شامل گارانتی در قسمت توضیحات هر کالا قابل مشاهده می باشد.

د ) کالاهایی که دارای گارانتی "بازار آنلاین" می باشد را طبق پایین همین صفحه جهت گارانتی ارسال نمایید.

ر ) کالاهایی که گارانتی شرکت های دیگری است را مستقیما به شرکت گارانتی دهنده عودت دهید.
در صورتی که از آدرس یا محل گارانتی دهنده در شهر محل سکونت خود اطلاعی ندارید می توانید با ما تماس بگیرید. 

س ) کالای دارای گارانتی بازار آنلاین در موارد زیر قابل قبول نمی باشد:
1-نداشتن، کنده شدن، مخدوش شدن، دستکاری شدن برچسب مدت زمان گارانتی روی محصول
2--نداشتن، کنده شدن، مخدوش شدن، دستکاری شدن هلوگرام بازار آنلاین
3-باز شدن محصول توسط افراد غیر مجاز
4-استفاده ناصحیح از محصول
5-شکستگی،سوختگی و هر گونه آسیب فیزیکی روی محصول و یا بردهای داخلی آن براثر ضربه، فشار و...
6-عواملی که باعث آسیب محصول می شود مثل جنگ،سیل، زلزله و... 
7-نداشتن کارتن یا بسته بندی اصلی محصول


ع ) مدت زمان گارانتی برای کالاهای مختلف متفاوت بوده و مدت آن ازتاریخ خرید 3 ماه تا 1 سال می باشد. برای آگاهی از این زمان به صفحه اطلاعات محصول مراجعه کنید.


 
برای استفاده از گارانتی محصول می توانید به قسمت استرداد محصول در قسمت خدمات مشتریان(پایین ترین قسمت وب سایت) مراجعه و با پر کردن فرم مربوطه منتظر ایمیل و تماس از طرف ما جهت ارسال کالا بمانید. این تماس حداکثر تا 24 ساعت پس از درخواست با شما گرفته خواهد شد.


قابل توجه همکاران گرامی:
1- کلیه اجناس خریداری شده (به جز بند الف)  از این مجموعه شامل مهلت تست است. منظور از مهلت تست زمانی است که کالا را به مشتری خود ارئه نموده و در همان هنگام متوجه خرابی کالا می شوید. در این صورت کالای معیوب را به همراه بسته بندی کامل به این مجموع مرجوع و کالای جایگزین را دریافت می نماید.
لازم به ذکر است به علت مشکلات انبارداری،کالای برگشتی از حساب کسر نخواهد شد و فقط کالای جایگزین به جای کالای خراب تحویل داده خواهد شد.
2- همکاران گرامی می توانند یک و یا حتی تمام اقلام فاکتور خود را ظرف یک هفته از تاریخ فاکتور خرید مرجوع نموده و کل هزینه خود را دریافت نمایند. 
3- به علت قبول نکردن برخی وارد کنندگان امکان تعویض کالای خراب بیش از 3 ماه (از تاریخ فاکتور خرید شما) وجود ندارد. 
4- کالاهای دارای دفاتر گارانتی معتبر فاقد مهلت تست بوده و هر نوع گارانتی با شرکت گارانتی دهنده می باشد(ماننده محصولات فراسو،رایتر،مودم،گیرنده دیجیتال، دی وی دی پلیر، سیلیکون پاور و IPM، A4tech)
5- به علت اورجینال بودن و همچنین نپذیرفتن مرجوعی توسط تولید کننده نرم افزار، نرم افزارها مهلت تست ندارند.
6- سی دی و دی وی دی های خام به صورت پک پلمپ قابل مرجوع می باشند.چند نکته :
کلیه کالاها هنگام خروج از انبار از نظر فیزیکی چک شده و صدمات فیزیکی شکستگی،له شدگی،ریختن مایعات ، شامل گارانتی نمی باشد.
کلیه محصولات شامل گارانتی باید در کارتن یا بسته های محکم و دارای لفافه باشند ، در غیر اینصورت خسارت وارده بر کالا درحین ارسال به عهده واحد گارانتی نخواهد بود.
هزینه ارسال محصولات شامل گارانتی به عهده خریدار می باشد.
 

آدرس شرکت جهت ارسال کالا: شیراز- بلوار زند - ابتدای خیابان انوری - مجتمع تجاری مهستان - طبقه B2  - پلاک 33 و 34